Renault ZOE teraz z dopłatą rządową nawet 18 750 zł!

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej wystartował z programem Zielony samochód w ramach, którego możesz otrzymać nawet 18 750 zł dofinansowania na zakup elektrycznego samochodu osobowego! Tak się składa jest dostępny w naszym salonie Renault Karlik w Poznaniu przy ul. Torowej 12! Na oficjalnej stronie NFOSiGW czytamy: "Celem programu jest uniknięcie emisji zanieczyszczeń powietrza poprzez dofinansowanie przedsięwzięć służących obniżeniu zużycia energii i paliw w transporcie – poprzez wsparcie zakupu pojazdów o napędzie wyłącznie elektrycznym wykorzystywanych do celów prywatnych." Nabór wniosków trwa do 31 lipca lub do wyczerpania środków, dlatego szybki czas wypełnienia wniosku jest niezwykle istotny. Objętych dotacją jest 2000 samochodów, natomiast budżet do wykorzystania na dotację wynosi 37,5 mln zł.

r-dam_1051861.jpg

Dlaczego Renault ZOE?

Ten z pozoru niewielki samochód posiada naprawdę imponujące możliwości. Już z daleka, przyciąga wzrok swoim wyjątkowym designem.  Nowy, wyrazisty grill, światła w technologii Full Led w charakterystycznym dla marki układem w kształcie litery C tworzą idealną kompozycję z precyzyjnie wymodelowaną linią nadwozia tego modelu.

r-dam_1039147.jpg

Zbliżając się do niego nie potrzebujesz szukać kluczyka, dzięki karcie Renault Hands Free, którą nosisz w kieszeni podchodząc otwierają się przed Tobą drzwi do wyjątkowego świata Zoe. Wchodząc do środka po prostu czujesz się dobrze. Nowe ZOE inauguruje zastosowanie materiału pochodzącego w 100% z recyklingu. Na desce rozdzielczej, środkowy pas posiada to samo pokrycie, tworząc niezwykle komfortową i przyjemną aurę. Chcesz poznać go osobiście? Skontaktuj się z nami i poczuj nieznaną dotąd przyjemność z jazdy elektrycznym samochodem.

1562073287590.jpg

 

Z Nowym ZOE dłuższe podróże Ci niestraszne, jego zasięg, w zależności od wersji wyposażenia wystarcza nawet na 395 km, co czyni go bezkonkurencyjnym w swojej klasie. Co więcej, dzięki nowemu gniazdku typu Combo, ładowanie Twojego elektryka będzie prostsze i szybsze niż kiedykolwiek.

r-dam_1051294.jpg

 

Poznaj najlepszy elektryczny samochód dla siebie i skorzystaj z dotacji. Naszym klientom zapewniamy pomoc w wypełnianiu wniosku i uzyskaniu dopłaty.

Pamiętaj czas składania wniosków mija 31 lipca, dlatego nie czekaj i skontaktuj się z nami już dziś.

Bezpośredni kontakt z naszymi doradcami:

☎️ Dominik  – 884 200 460

☎️ Szymon - 882 782 653

☎️ Marek – 532 514 914

E-mail: [javascript protected email]

Facebook: facebook.com/renaultdaciakarlik